

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ER12 |
| Number of Cutouts | 2 |
| Push Button Marking | +/- |
| Push Button Colour | Blue |
| Push Button Material | Plastic |
| Enclosure Colour | Grey |
| Contact Configuration | 2NO |
| Enclosure Material | PBT |
| IP Rating | IP65 |
| Push Button Actuation | Slow Action |
| Length | 123mm |
| Width | 40mm |
| Depth | 36mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 30V dc |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Current | 5 - 100mA |
| Terminal Type | M12 Connector |
3SU1802-0AB00-2AB1
70002533 M22-I1Y-M1
07-3512-10P74P74
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00