

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TMM |
| Supply Voltage | 0 - 10 V |
| Resolution | 0.015 ° |
| IP Rating | IP66, IP67, IP68, IP69K |
| Overall Height | 30mm |
| Interface | Analog |
| Overall Width | 38.8mm |
| Overall Depth | 10.4mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Connection Type | Cable |
PY-2-F-050-S01M 0000X000X00
D5.2102.2441.1000
DFS60B-S1EA03600
DFS60E-S4AC02000
PSCI-4PP-05
AFS60B-THAA008192
BCG08-Q1PM0361
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00