

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | M5 x 0.8 |
| Maximum Outlet Pressure | 0.85MPa |
| Minimum Outlet Pressure | 0.05MPa |
| Maximum Input Pressure | 1MPa |
| Manufacturer Series | AR |
| Port Connection Thread Size | M5 |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/16in |
| Integral Check Valve | Yes |
| Port Connection Thread Standard | Metric |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
MS4-LR-1/8-D5-AS-Z
R16-200-R30G
R07-200-RNAG
AR30-F03B-B
MS6-LRP-1/4-D5-A8
ARM11A1-S01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00