

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/8 |
| Maximum Outlet Pressure | 0.2MPa |
| Minimum Outlet Pressure | 0.02MPa |
| Maximum Input Pressure | 1MPa |
| Pressure Gauge Port Size | Rc 1/8 |
| Port Connection Thread Size | 1/8 |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/8in |
| Maximum Flow Rate | 20L/min |
| Integral Check Valve | Without Check Valve |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Pressure Gauge Port Thread Standard | Rc |
| Overall Width | 55mm |
| Proof Pressure | 1.5MPa |
| Overall Height | 94mm |
MS6-LR-1/4-D5-AS
ARM11AB3-274-NZ
LRS-1/4-D-7-MINI
VPPM-8L-L-1-G14-0L6H-A4P-S1C1
MS2-LR-M5-D6-AR-MPA-B
VEAA-L-3-D11-Q4-A4-1R1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00