

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/2 |
| Actuation Type | Start-Up Valve |
| Manufacturer Series | AV 4000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Solenoid Power Consumption | 0.35 W, 0.45 (With Light) W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Size | 1/2in |
| Maximum Operating Pressure | 1 MPa |
| Number of Positions | 3 |
| Thread Standard | G |
VUVG-L10-M52-RT-M5-1P3
SY5345-5FU-Q
PVQ13-5L-06-M5-A
VP544-5YZ1-03F-M-X555
VSVA-B-P53E-H-A1-1R5L
VUWS-L25-B52-G14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00