

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 3/4 |
| Actuation Type | Start-Up Valve |
| Manufacturer Series | AV 5000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Solenoid Power Consumption | 0.35 W, 0.45 (With Light) W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Maximum Operating Pressure | 1 MPa |
| Number of Positions | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Size | 3/4in |
| Thread Standard | G |
VUWG-L14-B52-G18
MHE3-MS1H-3/2G-1/8-K
SY3160-5LOU-C4-Q
VT307-5DZ1-01-F-Q
MFH-5/3G-D-2-C
SXE0573-A60-00/110VAC
VUVG-L18-M52-MT-G14-1R8L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00