

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | SY5000 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/3 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 687NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.35W |
| Minimum Operating Pressure | 0.2MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Thread Standard | Rc |
V62C511A-A3000
SY5220-5YO-01F-Q
SYJ714-5LOU-Q
VT307-5DO1-01-F-Q
VUVG-L18-M52-RT-G14-1R8L
VT307-5DO1-02F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00