

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 6mm |
| Hose Inside Diameter | 4mm |
| Colour | Green |
| Material | Polyurethane |
| Length | 20m |
| Application | Piping in Confined Spaces |
| Manufacturer Series | TUS |
| Model Number p | TUS0604 |
1100P04 01 27
TU1208BU-20
PUN-H-10X1,5-TRT
TU0604BU-20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00