

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 6mm |
| Hose Inside Diameter | 4mm |
| Colour | Clear |
| Material | Polyurethane |
| Application | Piping in Confined Spaces |
| Length | 20m |
| Maximum Operating Pressure | 6 bar |
| Manufacturer Series | TUS |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Number of Tubes | 1 |
TUH0604B-20
TU0604G1-100
PU2-0706025C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00