

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Connection Port Thread | Rc 1/8 |
| Actuation Type | Spring/Solenoid |
| Manufacturer Series | VZ5000 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5/2 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 588NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 75W |
| Minimum Operating Pressure | 0.15MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Standard | Rc |
VQC2201N-51
VUVS-L25-M32C-MD-G14-F8
V61B611A-A2000
VUWS-L30-B52-G38
EVT317-5DZ-02F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00