

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Switch |
| Mounting Type | Threaded Mount |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel 316L |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Current | 7.5 mA |
| Maximum Pressure | 100bar |
| Series | OPTOMAX LLC710 |
| Current Rating | 7.5 mA |
| Standards Met | CE |
LFH-SBX60G1AS10SZ0
FMX11-CA11GS10
LFP2000-A4NMB
LBFS-01K21.0
FTL31-AA4M3BAWDJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00