

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Noise Level | 55dB |
| Filtered Air Flow | 300m³/h |
| Input Power Rating | 68W |
| AC or DC Operation | AC |
| Face Dimensions | 354 x 354mm |
| Installation Depth | 52mm |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Height | 354mm |
| Face Width | 354mm |
| IP Rating | IP32 |
PF67000 11867102055
7F.20.8.230.4400
PTF60700 11687102055
NSYCVF575M230MF
PF42500 11642101055
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00