

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Noise Level | 67dB |
| Filtered Air Flow | 575m³/h |
| Input Power Rating | 85W |
| AC or DC Operation | AC |
| Face Dimensions | 354 x 354mm |
| Installation Depth | 107mm |
| Supply Voltage | 120 V ac |
| Face Height | 354mm |
| Face Width | 354mm |
| IP Rating | IP32 |
7F.20.8.120.3100
NSYCVF54M230MM2
NSYCVF38M24DPF
NSYCVF165M24DPF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00