

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Latching |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Rating | 250V ac |
| IP Rating | IP40 |
| Manufacturer Part No. | TH513108601 |
| Panel Cut Out Height | 21mm |
| Terminal Type | Solder |
| Panel Cut Out Width | 21mm |
82-6152.1113.B001
216713 M22S-DP-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00