

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Axes | 2 |
| Switch Technology | Passive |
| Contact Voltage Rating | 24V dc |
| Contact Current Rating | 50 mA @ 24 V dc |
| Joystick Travel | ±10 - 15 ° |
| Terminal Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 1000000Operations |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Operating Temperature Range | -20 - +65°C |
NVH2D1C0CP2S
BHN140A01BKBK0500
BL140A01BKBK0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00