

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid, Single Shaft |
| Step Angle | 1.8° |
| Holding Torque | 0.12Nm |
| Number Of Wires | 6 |
| Supply Voltage | 24 V |
| Frame Size | 35 x 35mm |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Current Rating | 1.2 A |
| Winding Arrangement | Unipolar |
| Shaft Length | 20mm |
| Depth | 35mm |
| Resistance Per Phase | 2.4Ω |
| Standards Met | CE, UL, TUV, RoHS Compliant |
| Series | SH3533 |
EMMS-ST-57-M-SEB-G2
STM23IP-2EE
SD326DU25S2
SM2564C20B41
103H7123-5740
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00