

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Stepper Motor Type | Hybrid, Single Shaft |
| Step Angle | 1.8° |
| Holding Torque | 6.4Nm |
| Number Of Wires | 4 |
| Supply Voltage | 100 V |
| Shaft Diameter | 14mm |
| Shaft Length | 30mm |
| Resistance Per Phase | 0.83Ω |
| Standards Met | CE, UL, TUV, RoHS Compliant |
| Series | SM2862 |
SH3537-12U40
SF2422-10B11
EMMS-ST-28-L-SE
SM2561C20B41
103H7123-0440
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00