

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Lock |
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Series | AZM 170 |
| Actuator Included | Yes |
| Actuator Type | Coded |
| Safety Contacts | 1 |
| Conduit Entry | M20 |
| Auxiliary Contacts | 1NC |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 24V |
| Pole Configuration | DP |
| Width | 84mm |
| Power Consumption | 10W |
| Depth | 30mm |
| Length | 90mm |
| Standards Met | BG, BG-GS-ET-19, CE, cULus, DIN EN 60269-1, EN 60947-5-1, EN ISO 13849-1, IEC/EN 60529 |
| Maximum DC Voltage | 24V |
XCSLF3737312
AZM300B-ST-1P2P
XCSLF3737332
AZM300Z-I2-ST-SD2P-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00