

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 98mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Series | IFL |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Switching Current | 500 mA |
EI1202NPOSS-1
BCS R08RR01-PSMFAC-EP02
IM18-08NPP-ZC1
IME18-08BNSZW5S
IM18-05BUO-ZU0
NBB2-8GM50-E0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00