

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 100mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
E2E-X8B2L18-M1
XS112B3PCM12
E2E-X2B1TL8 2M
IME18-12NPSZC0SS33
IME08-06NPSZT0S
E2E-X4MC18 2M
IME08-02BNSZT0K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00