

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 98mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 60Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 60 Hz |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
BES M08EB-PSC40F-S49G
BES M12MF1-PSC30A-S04G-W
IQ40-40NNSKC0K
E2F-X2F1 2M
IME12-04BPOZC0SS01
BES 516-3005-G-E4-C-S49-00,3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00