

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 100mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
IFFM 04P1501/O1L
IMB18-12NPOVU2S
BES 516-3007-G-E4-C-S49-00,3
ICB12S30N08PO
SIEN-M8NB-NS-K-L
IMM05-1B5PSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00