

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 51mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
IFFM 08P1701/O1L
IME30-20NDSZY2S
Bi15U-Q20-AP6X2
ICB12S30N04POM1
E2B-M18KN16-M1-C1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00