

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 42mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
BI15-CP40-VP4X2
IME08-02BPSVT0SS12
IFRM 06P17A3/S35L
IME18-08BNSZW2S
IME12-08NPOZC0KS64
NI10U-M12-AN6X-H1141
IHM06-04NPSVW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00