

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 42mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-X2B1T8-M5
Q45ULIU64ACR
IME18-08NPOZW2K
IM12-06BPS-NC1
NBB15-U1-Z2
IME12-04NPOZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00