

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 76mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 15 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 300 mA |
| Maximum Switching Frequency | 15Hz |
| Shielding | Shielded |
XS630B1PBM12
XS8D1A1PBM12
BES 516-3005-G-E4-C-S49-00,3
CM30-25NNP-EW1
IME18-12NNOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00