

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 79mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA, 400 mA |
E2E-X4B1T8-M5
SIEN-M8B-PS-K-L
E2B-M30LN30-M1-B2
CA18CAN12PAM1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00