

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 50 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 40mm |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 500 mA |
ICB12L50N10POM1
UM18-218165101
IME18-08BPOZC0S
IMB12-08NPSVC0S
IM12-02BAS-ZU0
BUS R06K1-PPX-02/015-S75G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00