

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 50 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 135mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 40mm |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
XS4P12PA340L1
IM18-05BPS-ZC1
E2E-X16MC1L18 2M
XS1M18KP340D
IMB08-02BNSVT0K
BCS R08RR01-PSMFAC-EP02
IME12-08NNSZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00