

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage Rating | 415V |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Series | iSW |
| Range | Acti 9 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Switch Rating | 4kV |
| Length | 36mm |
| Width | 77mm |
| Depth | 70mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Throw Configuration | Single |
207160 T0-3-8342/I1/SVB-SW
1SCA022401R3430
172828 P3-100/M4/K2-PR/N
KG32T203/GBA022E
207229 T5B-4-15682/I4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00