

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage Rating | 415V |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Series | iSW |
| Range | Acti 9 |
| Switch Rating | 4kV |
| Length | 36mm |
| Width | 77mm |
| Depth | 70mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Throw Configuration | Single |
KG32B T203/GBA282 VE
KG80T204/GBA007E
1SCA022812R7510
1SCA108828R1001 OS30FAJ12P
70022766 T0-4-8213/I1H(RS377-745)
081438 P1-32/EA/SVB
207198 T3-1-102/I2/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00