

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage Rating | 230V |
| Normal State Configuration | NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Series | iSW |
| Range | Acti 9 |
| Switch Rating | 4kV |
| Length | 18mm |
| Width | 77mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Depth | 70mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Throw Configuration | Single |
KG20AT103/GBA010FT2
227872 P1-32/I2H/SVB-SW
012771 P3-63/EA/SVB-SW/N
3LD2203-0TK53
3LD2013-0TK51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00