

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| Maximum Current | 20A |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage Rating | 230V |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Series | iSW |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Range | Acti 9 |
| Switch Rating | 4kV |
| Length | 18mm |
| Width | 77mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Depth | 70mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Throw Configuration | Single |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
207198 T3-1-102/I2/SVB
3LD3130-0TL11
1SCA022401R0500
280942 P5-250/V/SVB
CS25-4P-NONC-MP1-RY9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00