

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 240V |
| Normal State Configuration | NO |
| Range | Acti 9 |
| Series | iSW |
| Length | 18mm |
| Width | 82mm |
| Depth | 70mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Throw Configuration | Single |
KG80 T203/GBA282 VE
182415 P1-25/I2H/MBS/SVB/HI11
207373 P3-100/I5/SVB
207191 T3-4-8213/I2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00