

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 63A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 V ac, 240V ac |
| Range | Acti 9 |
| Series | ISW |
| Length | 85mm |
| Width | 36mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Depth | 74mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
KG32T203/GBA022E
207147 T0-2-1/I1/SVB
207333 P1-32/I2-SI/N
1SCA022459R6510
1SCA022497R0490
014374 T3-1-102/EA/SVB
207191 T3-4-8213/I2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00