

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 80A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 V ac, 240V ac |
| Range | Acti 9 |
| Series | ISW |
| Length | 85mm |
| Width | 36mm |
| Depth | 74mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3LD2565-1GP53
3LD2044-0TK53
3LD2064-1GP51
2CDD282101R0063
KG100T206GBA004ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00