

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 1P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 V ac, 240V ac |
| Series | ISW |
| Range | Acti 9 |
| Length | 85mm |
| Width | 36mm |
| Depth | 74mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
110198 P1-32/E/SVB
KG100T204/GBA006VE
199934 P1-40/IVS/N/HI11
KG100 T904/GBA021 VE
3LD2766-0TB53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00