

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 63A |
| Voltage Rating | 415V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Length | 85mm |
| Width | 72mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Depth | 74mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
3KD0343-2LG20-3
2CDD281101R0032 SD201/32
OT25F3 1SCA104857R1001
055484 P1-32/V/SVB-SW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00