

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 400 V ac, 415V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Range | Acti 9 |
| Series | ISW |
| Length | 85mm |
| Width | 72mm |
| Depth | 74mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -35°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
KG64B T903/GBA012 VE
3LD3454-0TL53
2CMA142403R1000
OT40F4C 1SCA104934R1001
172819 P3-100/M4/SVB-SW
014374 T3-1-102/EA/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00