

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 55 - 250 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Range | Altivar Soft Starter ATS480 |
| Voltage Rating | 208 - 690 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 32 A |
| IP Rating | IP00 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
101383 SDAINLM30(400V50HZ)
3RW3047-1BB04
LG1K065Q710
LE1D12V7A13
3RW3028-1BB04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00