

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 110 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 690 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 140 A |
| IP Rating | IP00 |
| Overall Length | 200mm |
| Overall Width | 340mm |
| Overall Depth | 265mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Series | ATS48 |
1SFA896104R1100
3RW5527-1HA04
3RW3017-1BB04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00