

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 250 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 208 - 690 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 250 A |
| IP Rating | IP00, IP20 |
| Overall Length | 320mm |
| Overall Width | 380mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Overall Depth | 265mm |
| Series | ATS48 |
1SFA896109R7000
3RW3047-1BB14
3RK1308-0AC00-0CP0
3RW3027-1BB04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00