

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 75 - 250 kW |
| Range | Altistart 48 |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 230 - 400 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 320 A |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
1SAM250000R1013
UG9019.11/110/61 3AC200-480V 9A 1-10s UH=DC24V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00