

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 0.75 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 480 V |
| Current Rating | 1.3 A |
| Series | Altivar |
| Field Bus Communication Type | Modbus Serial |
| IP Rating | IP55 |
| Output Frequency | 500Hz |
| STO | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
6SL3210-1KE21-7UP1
6SL3210-1KE14-3UP2
174337 DE1-346D6FN-N20N
3G3M1-A2004-ECT
6SL3220-2YE28-0UF0
16G-41-0040-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00