

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | ComPacT New Generation |
| Series | C10F |
| Number of Poles | 3 |
| Current Rating | 100A |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 36 kA |
| Rated AC Voltage | 690V |
| Mounting Style | Fixed |
| Width | 105mm |
| Depth | 86mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Application | Distribution |
| Tripping Mechanism | Thermal Magnetic |
259075 NZMB1-A40
3VA1220-4EF32-0AA0
1SDA067411R1 XT1N 160 TMD 32-450 3p F F
3VA1225-4EF32-0AA0
3VA2110-5HL36-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00