

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 + N |
| Maximum Current | 50A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Electrical Phase | 1 |
| Range | TeSys |
| Series | GK1 E |
| Mechanical Fuse Size | 14 x 51mm |
| Throw Configuration | 4P |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
1SCA115227R1001
3LD2265-3VB53
3KF3325-0MF11
3LD2514-0TK51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00