

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 63A |
| Fuse Current Rating | 63A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS1G |
| Mechanical Fuse Size | DIN 000 |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3LD3054-0TK51
3LD2103-1TP53
3LD2130-0TK11
1SCA116048R1001
3LD2514-0TK51
1SCA114601R1001 OS63GB22N1P
3LD5220-0TL13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00