

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 63A |
| Fuse Current Rating | 63A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS1G |
| Mechanical Fuse Size | DIN 000 |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
197344 P1-25/SE1
3LD2405-1TL13
3LD2517-1TL11
LV480819
1SEP101917R0001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00