

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 32A |
| Electrical Phase | 3 |
| Normal State Configuration | 4NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2D |
| Mechanical Fuse Size | A1 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Terminal Type | Screw Clamp |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3KD3040-2NE20-0
OS32GB04N1P 1SCA114610R1001
3LD3050-0TK13
197420 T0-2-8900/SE1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00