

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 100A |
| Fuse Current Rating | 200kA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Electrical Phase | 3 |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Range | TeSys |
| Series | GS2JU |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Terminal Type | Cable |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3LD3348-0TK53
3LD3330-1TL11
3LD3054-0TL51
3LD3140-0TK13
1SCA115331R1001 OS32GB12P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00